Biznes dla firm

Prezentujemy Państwu program dla firm, przygotowany w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb ludzi biznesu. Program jest dedykowany dla każdego przedsiębiorcy, który korzysta z transportu taksówkarskiego indywidualnie lub realizując zadania firmy.

Nasza firma współpracuje z 500 taksówkarzami, dzięki czemu osiągamy najniższe czasy podjazdu po Klienta. W pracy stawiamy na efektywność, jeżdżąc z nami poza kosztami za przejazd przedsiębiorca oszczędza również czas.

Proponowana współpraca w programie BIZNES+ gwarantuje dostęp do najlepszej floty nowoczesnych i ekologicznych samochodów, szereg usług VIP oraz obsługę, która z łatwością pozwala rozliczać każdy pojedynczy kurs w koszt uzyskania przychodu. Dzięki nawiązaniu współpracy rozliczenia przejazdów następują bezgotówkowo na podstawie jednej zbiorczej faktury. Dodatkowy dostęp do Państwa konta ułatwia kontrolę kosztów przez poszczególnych pracowników.

Klient biznesowy ma również możliwość otrzymania faktury za każdy pojedynczy przejazd. Wystarczy kierowcy podać Kierowcy numer NIP, aby automatycznie wygenerować elektroniczną fakturę. Rozliczanie kosztów za usługi taksówkarskie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Zalety korzystania z programu BIZNES+ w Wicar Taxi:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i umówienia spotkania prezentacyjnego, na którym poznacie Państwo wszystkie korzyści wynikające ze współpracy.


Opiekun klienta biznesowego


Prowadzisz własną firmę?
Chciałbyś rozliczać przejazdy bezgotówkowo?
Zostaw nam kontakt

Zaufali nam: